Setup-urile noastre

Setup-ul lui Alin Mihai

Am vazut asta pe grupul nostru de FaceBook si mi s-a parut o idee faina sa facem un astfel de topic in care sa ne aratam setup-urile si sa vorbim despre ele.
Asa ca ar fi fain sa continuati discutia si sa ne arati ce birouri mai aveti si ce aveti pe ele. :slight_smile:

setup-ul arata superb , si biroul e genial :heart: pacat ca nu este ikea in mures :frowning:

Cauta ca sigur gasesti o firma mai mica care iti poate face unul la fel la comanda. Eu vreau sa imi schimb tot setup-ul si am gasit pe cineva care imi poate face aproape orice tip de birou.

Poate daca pretul pentru un astfel de birou este mai mic de la IKEA, cred ca o sa ma bag si eu la unul. Sertarele alea cred ca devin o neceitate pentru mine.
Microfonul pe care nu-l mai folosesc, Audio Technica AT2020, sta in dulapul de haine peste tricouri. :slight_smile:

E 530 de lei biroul la ikea pentru acel birou , la materialul din care e facut , dimensiunile care le are si numarul de sertare nu mi se pare absolut deloc scump

Ai putea sa te inscri cu el la Cipflixtv , la concursu … setapurilor… castigi un mouse tastatura… https://youtu.be/EM51jRI23TA

Sunt inscris ! astept video !

Super frumos :D. Imi place ca iti ti PC-ul pe birou si nu jos, unde este cel mai mult praf.

Multumesc mult ! :grinning:

Chiar imi place cum ai facut simplu dar arata superb de bine. :heart_eyes: