Garajul lui Geo

59f1fa76f31a80408102666ddfbab4b42
Locul unde veti gasii modurile pe care le folosesc in Euro Truck Simulator 2 si / sau American Truck Simulator sau alte jocuri ca World of Tanks, World of Warcraft si asa mai departe.

DAF XF Euro 5 & 6 engine sound mod.

DOWNLOAD

Multumesc pentru interesul acordat al acestui topic. Voi incerca, pe cat pot sa tin aceasta lista cat mai activa si adusa la zi.
2 moduri care se cer frecvent este cel de customizare al meniului, si anume FLAT UI:

DOWNLOAD

Si celalalt este Minimal Adviser :

DOWNLOAD

Salut.Este sunetul de DAF XF 105 care joci pe live?

Da. Ala este si merge pe orice DAF.

Multumim Geo Pentru Moduri esti cel mai tare Te Rog daca poti pune si Modul cu Grafica folosit de tine

Continuam lista modurilor cu cele de grafica, si ele s-au cerut la fel de mult in videoclup-uri si live-uri.

Realistic Graphics Mod v2.0.2

DOWNLOAD

Acest mod de grafica merge mana in mana cu acesta :

Darker Graphics Addon for Realistic Graphics Modā„¢

DOWNLOAD

Mai multe curand.

geo pune linkul de la modul de fizica pls

este deja, la euro truck simulator 2 , rubrica mods

Cum pot sa joc ets2mp ca imi cere 1.30.2.9s si de unde pot face rost de versiunea asta

@Dragomir - Steam - Librarie - Euro Truck Simulator 2 - Proprietati - Betas - ETS2: ā€œtemporary_1_30 - 1.30.1.6 for incompatible modsā€ si poti juca Mp. Succes :wink:

Tot nu merge?Trebuie sa astept pana la urmatorul update ?

Dar ai asteptat sa se faca downgrade la versiunea 1.30.x ?

De exemplu asa :

Ce sa fac mai mult ?

_Cate ore ai in ETS2 pe Steam ? _
Contul de Truckers Mp a fost verificat de unul dintre Admini ? (Cum ca ai jocul cumparat asa este procedura Truckers Mp).

Si eu am aceasi problema am 3 ore cont pe ets2mp si pe 1.30 ?

Din acest moment versiunea 1.30 nu este valabila pentru ca s-a facut Update la Multiplayer pentru 1.31.

Si ce versiune trebuie sa pun ? Imi poti arata o poza cu versiunea pe care trebuie sa o pun ?

@Razvan - Versiunea 1.31.2.1s trebuie sa ai adica ultima versiune. Steam - Librarie - Euro Truck Simulator 2 - Proprietati - Betas - None si automat se face Update la ultima versiune daca nu o ai.

Va rog sa continuati discutia sau orice alta problema legata de ETS2 la topic pentru ETS2 :

Si sa lasati acest topic pentru discutiile despre modurile pe care eu le folosesc.