Euro Truck Simulator 2 - Vive la France! Giveaway

concurs
giveaway

Doresc acest DLC pentru ca abia m-am apucat de joc si doresc sa detin primul meu DLC.

Eu as dori sa castig acest DLC respectiv Vive la France! deoarece se numara printre putinele DLC care nu le am in ETS2 imi lipsesc urmatoarele DLC-uri Italia, Vive la France!, Going East si High power cargo pach si in rest paintjob-uri. In rest nimic le urez bafta si altor participanti.

Doresc acest dlc pentru a ma putea bucura si a vedea ceva nou in acest joc m-am plictisit numai going east si a ma bucura de peisajele acesteia

As dori sa castig acest DLC deoarece eu mi-am dorit de mult sa il cumpar dar nu pot deoarece nu am destui bani.

Vreau sa particip , ca vreau sa ma plimb prin franta !

Vreau vive la france ! :))

Mi-as dori acest DLC foart mult pentru ca nu am nici un DLC cumparat. ETS-ul mi l-am cumparat din bani mei vara asta, il vreau pentru ca e destul de scump si cred ca e smecher. MULT NOROC TUTUROR:)!!!
Te apreciez foarte mult si sa fie sanatos copilul:))

Dlc-ul il am deja dar vine ziua unui prieten si este un cadou perfect pentru el.

As dori acest DLC ca sa pot juca harta Romaniei din promods

As dori DLC-ul ca sa il daruiesc varului meu care nu isi permite jocuri cumparate.Am facut un efort si i-am cumparat jocul si se bucura foarte mult.

As dori dlc-ul Vive la France ca sa îl pot juca pe promods, multiplayer, sa transport de la noiile companii precum noi trailere și pentru ca e destul de frumoasa harta.

Imi doresc acest DLC deoarece as vrea mai mult continut in ETS2

Salut! Doresc acest DLC pentru ca nu mi-l permit, asta e contul meu de steam: https://steamcommunity.com/id/budynkutzza/

Îmi doresc acest DLC deoarece mă joc foarte mult Ets 2 și sunt pasionat !

As vrea dlc Franta pentru ca eu am dlcul dar un prieten de al meu nul are si as vrea sa il daruiesc lui sa ne putem juca impreuna in franta. ms :smiley:

Particip la acest giveaway, sper sa castig pentru ca mi l doresc.

de ce Vive la France! pentru ca debia am achizitionat ets 2 si mai am de luat cateva dlc dar nu le am pe toate !!!

Salut! Îmi doresc acest DLC deoarece îmi place foarte mult ets2 si abia astept sa trec prin orasele frumoase ale frantei.

Particip la Giveaway! Sper să câștig pentru că îmi doresc să am toate DLC-urile și să explorez toată harta. Chiar nu înțeleg de ce SCS a făcut harta limitată cerând bani pentru expansiune. Dacă aș fi avut posibilitatea, mi-aș fi luat toate DLC-urile…dar din păcate nu o pot face. #RESPECT!

Imi doresc DLC-ul asta pentru ca sunt sarac si nu imi permit si iubesc Franta, deci vreau sa o explorez pe toata.
Si in afara de asta vreau sa mai dau si blitzkrieg =)