Euro Truck Simulator 2 - Vive la France! Giveaway

concurs
giveaway

590f51a9ae653af81d24ffa1

Gaming-Club ofera unui membru al acestui forum DLC-ul Vive la France pentru Euro Truck Simulator 2.

Tot ce trebuie sa faceti e sa lasati un comentariu aici, de ce doriti acest DLC.
DLC-ul se ofera oricui, chiar daca deja il are in libraria Steam, il poate da cadou altcuiva.

Aveti timp pana duminica 22 iulie 2018 pentru a posta un comentariu. Succese maxime.

Particip la giveaway si sper sa castig acest DLC pentru a il da cadou unui prieten de-al meu.

Imi doresc acest dlc deoarece am dlc-ul Scandinavia si as dori sa vad cum este si Vive La France

Imi doresc acest DLC, deoarece vreau sa ii fac cadou unui bun prieten de-al meu. Succes tuturor.

De ceva timp tot planuiesc sa imi cumpar Franta dar din cauza unor motive si a altor jocuri care au fost la reducere, am tot amanat. Ca membru activ al acestei minunate comunitati, consider ca ar fi minunat sa castig si eu la un giveaway ceva. Succes tuturor. :slight_smile:

Salut membri ai acestui forum si in special Driver Geo,

Dece imi doresc acest DLC ?
Ei Bine imi doresc acest DLC deoarece imi place foarte mult orasul Paris, am vizitat orasul, are o arhitectura foarte frumoasa, la fel si multe muzee interesante, imi doresc acest DLC numit
Vive La France Deoarece as dorii sa il vizitez si in acest joc pe care toti il jucam, as dorii sa il vizitez impreuna cu prietenii pe TruckersMP, daca las castiga ar fi foarte frumos, as merge in vizita la Museum Louvre, Notre Dame si multe alte atractii turistice, spectaculoase alaturi de bunii mei colegi de pe Comunitatea Gaming-Club.

Particip si mult succes, O zi buna sau seara… depinde cand imi este citit acest comentariu, Respect si Mult Succes.

Eu doreste la dlc , pentru ca… de ce nu? :joy:

Particip la acest giveaway!
Îmi doresc Vive la France,deoarece vreau să vizitez meleagurile Franței,noi firme,noi orașe!

Vreau să particip la acest giveaway, deoarece imi doresc acest DLC și pot zice ca visez la el de ceva vreme!!!

As dorii sa castig acest DLC deoarece mai am nevoie de acesta pentru a putea juca pe harta ProMods. P.S. am fost cat se poate de sincer.

as vrea sa il castig deoarece in viitor aveam in plan sa cumpar italia, si ar fi si franta bine venita :slight_smile:

As dori acest DLC pentru un prieten care isi doreste foarte mult sa joace harta promods dar ii trebuie DLC-ul si nu poate juca.I-as da un cadou extraordinar!

daca castig dlc am sa il daruiesc unei persoane care are nevoie si nu is permite sa si-l cumpere .
p.s eu detin dlc

Eu il vreau pentru ca nul am in libraria steam si in joc si ca vreau sa strabat peisajele frantei

Particip! Doresc acest dlc ca am nevoie ca sa ma joc pe harta romaniei.

Doresc acest DLC ca sa ma pot juca pe harta romaniei de la ProMods, deoarece doar de el mai am nevoie!

Praticip.Voiam sa mi-l cumpar de mult dar a venit summer sale-ul pe steam si i-au luat alte jocuri fata.Doar de el mai am nevoie ca sa joc pe ProMods.

Salut toti membrii acestei comunitati si pe domnul Driver Geo,

De ce imi doresc acest DLC si anume Vive La France ?
Imi doresc acest DLC deoarece am fost in Franta de nenumarate ori, am vizitat aproape toate orasele in parte, si as vrea ma joc pe aceasca minunata harta pentru a colinda ca in realitate si de a vedea daca se aseamana catusi de putin si pentru a ma juca si pe ProMods :slight_smile: deoarece imi mai trebuie doar Vive La France. Am multi prieteni care au acest DLC si pe care se joaca destul de des, chiar foarte des, asa ca as avea cu cine sa ma joc in caz ca as castiga.

Vreau sa urez tututor celor care s-au inscris in acest concurs multa bafta si mult succes !

Salut Geo.As vrea sa castig acest dlc pentru ca mi-l doresc foarte mult si imi place foarte mult Franta si cultura franceza, si asa vrea sa joc pe aceasta minunata harta.

As vrea sa castig DLC-ul pentru ca m-am saturat sa joc doar pe harta normala si as vrea sa vizitez si Franta :)) Mult noroc tuturor !