Concurs - Orice DLC la alegere din ETS2 sau ATS

giveaway

A sosit momentul sa facem un nou giveaway pentru utilizatorii acestui forum.

Dupa ce @Ionut_King si-a primit premiul, acum vom da la alegere orice DLC din Euro Truck Simulator 2 sau American Truck Simulator la alegere.

rm5wOiP

yBIXuZQ

Ce trebuie sa faci pentru a intra in concurs?

Castiga insigna prima distribuire, autobiograf si entuziast. Cand se aduna 20 de participanti, vom face o extragere.
Castigatorul va primii un DLC la alegere pentru Euro Truck Simulator 2 sau American Truck Simulator.

Edit: inlocuit ecuson din promotor in autobiograf. Este un ecuson mai usor de castigat.

Noice noice noice noice noice
:))

Stai nu am inteles faza cu distribuirea… am distribuit pe google facebook si tot nu am luat.o…

Nu ai folosit butonul distribuie. Este acel lant (veriga de lant) de langa inimioara.

Si unde distribui geo pe fb?

Am distribuit si eu pe fb… dar oricum nu castig eu

Una dintre insigne a fost schimbata pentru a fi mai usor de castigat.

Succes la participanturi :smiley: :laughing:

Super faina ideea aceasta.

Salut! De ce nu imi apare insigna aceea cu vizualizările, ca sunt activ de la data lansării!

Buna idee Geo asta
Vreau sa urez tuturor participanți lor multa Bafata si succes.

Mult noroc la totii. Sper sa am norocul de-a castiga … Succes

Particip, mult succes

Mult Succes Tuturor cel mai norocos sa castige. :hugs::sunglasses:

Ca sa se incheie acest concurs, mai trebuie 4 utilizatori sa ia ecusonul Entuziast si 3 persoane sa ia ecusonul Autobiograf.

eu am completat la autobiograf si nu primesc insigna

L-am distribuit pe facebook , twitter , Kuende and the list goes on…

Este un anume Delay la insigna Autobiograf, si eu am distribuit si nu am primit, dar dupa un timp, nu stiu exact cat, dar am primito. Respect Maxim

Patricip si eu, dupa mai mult timp :slight_smile:

Insigna autobiograf nici acum nu am primit-o după multe zile de când am completat.

Particip si eu, sper sa mai am timp sa fac si entuziast.